Menu

Mount & Blade 2: Bannerlord Gamescom’da!

      Her yıl Almanya’da düzenlenen, dünyanın en büyük oyun fuarlarından biri olan Gamescom’a sayılı günler kaldı. Fuar zamanı yaklaştıkça doğal olarak yeni haberler, söylentiler dolaşmaya başladı. Şimdi biraz o söylentilerden bahsedelim.

bannerlord gamescom 2018

      Çoğumuzun yıllardır beklediği, beklerken büyüdüğü hatta aramızda çoluk çocuğa karışanların bile olduğu Bannerlord geçen sene olduğu gibi bu sene de Gamescom’a katılıyor. Geçen seneyi hatırlayanlar bilir, hatırlamayanlar için bir hatırlatma yapayım; Taleworlds fuara katılan ziyaretçilere Bannerlord’un yeni çok oyunculu modlarından biri olan Kaptan Modu’nu test etme fırsatı tanıdı. Etkinlik iyi geçmesine rağmen oyunun fan kitlesi asıl ilgi çekici bulduğu tek oyunculu mod hakkında yeterince bilgi sahibi olamadı. Siz de bu konuda aynı fikirdeyseniz güzel bir haberimiz var! Bu yıl yapımcı şirket fuara özellikle tek oyunculu moda odaklanarak geliyor. Yani geçmiş yıllara göre oldukça fazla bilgi sahibi olacağız.

      Ziyaretçiler standda Bannerlord’un sandbox haritasını deneyebilecekler. Bildiğiniz gibi Bannerlord çok ayrıntılı bir karakter hazırlama sistemine sahip. Bu bazılarımız için yarım saat kadar sürebilecek bir bölüm. Bu yüzden fuarda zaman kaybı yaşanmaması için sadece hazır oluşturulmuş karakterlerler arasından seçim yapılabilecek. Demo, oyunun ilk safhalarında geçecek ve oyuncuların kısıtlı sure zarfında bir ülkeye katılmak ve kuşatmalarda yer almak gibi orta ve ileri seviye özelliklere erişmeleri ne yazık ki mümkün olmayacak. Yine de oyunun sıkı takipçileri için güzel bir deneyim olacağı kesin.

 

      İlerleyen günlerde Mount & Blade II: Bannerlord hakkında çıkan haberleri sitemizde anlık olarak sizlerle paylaşacağız. Herkesin aklındaki o soruya umarım Gamescom 2018’de bir cevap bulabiliriz. Bakalım Bannerlord ne zaman çıkacak 🙂

No comments

Bir cevap yazın