Menu

Mount & Blade II: Bannerlord Oyun İçi Demo Gamescom 2018’de Yayınlandı!

Her sene Almanya Köln’de düzenlenen dünyanın en büyük oyun fuarlarından olan Gamescom’dan güzel haberler gelmeye başladı. Benim kişisel olarak özellikle takip ettiğim, en çok heyecanlandığım oyunlardan biri olan Mount & Blade II: Bannerlord bu sene fuara geçen senelerden daha hazır bir şekilde başladı.

mount & blade 2: bannerlord gamescom 2018

Taleworlds ekibi önceki fuarlarda ağırlıklı olarak oyunun çok oyunculu modlarının gösterimlerini yapıyordu. Ancak Gamescom 2018‘de bunun aksine, tek oyunculu senaryo modunun demosunu dünyanın her yerinden katılan basın mensuplarına deneme fırsatı tanıyor. 

Fuar başlangıcında yayınlanan Mount & Blade II: Bannerlord Gamescom 2018 Campaing Teaser videosunda gördüğümüz yeniliklerden biraz bahsedecek olursak:

  • İlk göze çarpan şehirlerin gerçekten yaşıyor olduğunu hissetmemiz oldu. Önceki oyunlarda şehirlerde npc sayısı ve aktivite oldukça azdı ve şehir bize yaşadığı hissini veremiyordu. Bannerlord’da bu konuda bir çok yenilikler var. Şehirlerde gezen, hanlarda içen eğlenen ve bunlar gibi farklı aktiviteleri yapan NPC lerin sayıları da oldukça fazla.
  • Her şeye çok daha kolay bir şekilde ulaşabilmemiz için yenilenmiş bir arayüz
  • Köylerin, kalelerin ve şehirlerin çok daha detaylı işlendiği ve etrafta yaşanan olayları daha farklı biçimde bizlere sunan oyun haritası.
  • Çok sayıda yetenek ve özelliğin olduğu karakter gelişim sistemi.
  • Önceki oyun ile aynı fakat daha akıcı bir savaş sistemi. Silahımız aynı anda birden fazla rakibe hasar verebiliyor.

 

Taleworlds ekibinin yayınladığı videoyu merak edenler aşağıdan izleyebilirler. İlerleyen günlerde yeni haberler için sitemizi takip edebilirsiniz.

No comments

Bir cevap yazın